Yritys.wiki

Yrityshakemisto

Uusimmat Suomessa toimintansa aloittaneet yritykset.

Etsi yrityksen tietoja y-tunnuksella

#NimiY-tunnusRekisteröity
1.Hopeaniemi Resort Oy2853935-817.10.2017
2.Kulttuuriosuuskunta Perikuva2860589-617.10.2017
3.Rakennus ja Valvonta Martti Hämäläinen Oy2861296-517.10.2017
4.TeeSe Botnia Oy Ab2859365-317.10.2017
5.Pinoleum Oy2862125-517.10.2017
6.ArtVla Oy2862458-717.10.2017
7.Stratacache Oy2860694-417.10.2017
8.Nanoset Oy2860488-517.10.2017
9.Viicon Group Oy2858134-517.10.2017
10.Meianco Oy2858085-217.10.2017
11.LDO Palvelu Oy2849506-817.10.2017
12.Obsido Rahastoyhtiö Oy2823365-817.10.2017
13.HERO Valmennus Oy2855089-917.10.2017
14.Maslog Oy2861962-217.10.2017
15.Lakeuden Konsultointi Oy2858395-717.10.2017
16.Ersin Serhat Oy2861394-117.10.2017
17.SF-Yhtiöt Oy2860571-417.10.2017
18.Hyvämuusa Oy2860486-917.10.2017
19.FoHaCon Oy Ab2860888-617.10.2017
20.Ceertu Oy2861123-317.10.2017
21.K.N. Nylund Oy2862408-517.10.2017
22.Länsi-Suomen Varaosapiste Oy2861786-217.10.2017
23.Konsultointi- ja Terapiapalvelut NITA Oy2860556-217.10.2017
24.Asunto Oy Nurmijärven Ali-Tilkka2862829-717.10.2017
25.Green Tech shop Oy2845602-617.10.2017
26.KOy Myrskylän Maijala2856877-317.10.2017
27.LHR Group Oy2859497-117.10.2017
28.Kotiapu Alma Oy2861165-517.10.2017
29.Asunto Oy Kuopion Marjakallio2861241-217.10.2017
30.KOy Kuhmon Pekosentupa2856882-917.10.2017
31.KOy Kuhmon Yli-Huumola2856880-217.10.2017
32.KOy Kuhmon Hirviniemi2856876-517.10.2017
33.J & T Ravintolat Oy2862273-317.10.2017
34.Kineksal Oy2860600-417.10.2017
35.Keuruun Tilitupa Oy2861309-517.10.2017
36.Pukuvuokraamo Kavaljeeri Oy2861941-117.10.2017
37.KOy Kajaanin Katajatalo2856875-717.10.2017
38.MatFabrik Oy2862121-217.10.2017
39.Osuuskunta Waisto2856331-517.10.2017
40.Maijastina Oy2861057-217.10.2017
41.Tilitoimisto Customia Oy2862215-117.10.2017
42.SafetyBlox Oy2851481-217.10.2017
43.Paks Oy2861700-217.10.2017
44.ScrapLab Osk2856273-417.10.2017
45.Teks Express Oy2852750-917.10.2017
46.Judit Maaria OY2862286-417.10.2017
47.Design Ki osk2860568-517.10.2017
48.Hilkas Fin Oy2860375-117.10.2017
49.Osuuskunta Toivoriihi2860289-817.10.2017
50.Ponato Oy2858974-217.10.2017
51.Forefi Oy2858488-817.10.2017
52.VaHe Trading Oy2858012-317.10.2017
53.RostTransInvest Oy2857830-617.10.2017
54.Kiinteistö Oy Kajaanin Samoojantie2857557-817.10.2017
55.Mineiro Oy2856711-317.10.2017
56.North Works EU Oy2854801-917.10.2017
57.General foods Helsinki Oy2854741-117.10.2017
58.Viet-nam-nam Oy2852440-417.10.2017
59.TKAA Holding Oy2851838-917.10.2017
60.Griinsect Oy2846559-817.10.2017
61.Quantsight Oy2862580-317.10.2017
62.Talbit Oy2862399-817.10.2017
63.MRHT Invest Oy2861807-217.10.2017
64.JMH-Car Service Oy2860548-217.10.2017
65.Sooci Oy2856307-517.10.2017
66.Sappa Trade Oy2846927-317.10.2017
67.Logitin Oy2862509-617.10.2017
68.NatuMer Oy2861702-916.10.2017
69.Kone Kaitainen Oy2861693-116.10.2017
70.Rätte Holding Oy2859099-716.10.2017
71.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 202861230-816.10.2017
72.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 192861229-516.10.2017
73.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 172861228-716.10.2017
74.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 182861225-216.10.2017
75.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 162861224-416.10.2017
76.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 252861223-616.10.2017
77.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 242861222-816.10.2017
78.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 222861220-116.10.2017
79.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 232861219-916.10.2017
80.Kiinteistö Oy Pohjolan Perusyhtiö Länsi-Suomi 212861217-216.10.2017
81.Supercool Entertainment Oy2859336-216.10.2017
82.YH-Tammi Oy2861994-816.10.2017
83.Asunto Oy Tampereen Pyynikin Pyhäranta2861216-416.10.2017
84.FRESHAIR-FINLAND OY2861102-216.10.2017
85.Fifth Innovation Oy2860817-316.10.2017
86.Kiinteistö Oy Tampereen Vehmaskoti2859055-916.10.2017
87.Asunto Oy Seinäjoen Reissumies2860861-616.10.2017
88.CEG Konsultointi Oy2856279-316.10.2017
89.Seiremont Oy2854008-416.10.2017
90.Asunto Oy Riihimäen Aurinkopuisto 12861210-516.10.2017
91.Memek Oy2855565-716.10.2017
92.Syvänmaa Oy2858446-616.10.2017
93.Rakennuspalvelu MiSaJa Oy2860244-116.10.2017
94.Round Zero Oy2856305-916.10.2017
95.BC Capital Oy2861991-316.10.2017
96.Varapaikka Oy2861618-116.10.2017
97.Asunto Oy Muuramen Roomupolku2861792-616.10.2017
98.H & H Show Cruise Oy2844347-916.10.2017
99.Zamas oy2861530-616.10.2017
100.KKY Rakennus Oy2861292-216.10.2017
Tällä sivustolla esitellyt asiat perustuvat suurelta osin Yritys- ja yhteisötietojärjestelmän tietoihin.