Yritys.wiki

Yrityshakemisto

Uusimmat Suomessa toimintansa aloittaneet yritykset.

Etsi yrityksen tietoja y-tunnuksella

#NimiY-tunnusRekisteröity
1.Gunnvest Oy2874258-312.12.2017
2.ICT Factor Finland Oy2872886-112.12.2017
3.Onni Saneeraus Oy2872476-412.12.2017
4.Turun Malminkatu Holding Oy2871911-312.12.2017
5.SP Properties Oy2872415-812.12.2017
6.Human Project Oy2872383-312.12.2017
7.Virtour Oy2870593-412.12.2017
8.Ripeto-yhtiöt Oy2871233-312.12.2017
9.Enkontek Oy2873245-712.12.2017
10.FCAP Scandinavia Ab2868007-912.12.2017
11.Fakir enterprise Oy Ab2867013-712.12.2017
12.WayTooClose Oy2869240-812.12.2017
13.Pata-Ässä Oy2872127-212.12.2017
14.Turun ensiapukoulutus Oy2873316-912.12.2017
15.Saimaarium Oy2867588-612.12.2017
16.Matelaituri Oy2867305-512.12.2017
17.Nesklepp Ab2872509-712.12.2017
18.Pohjois-Savon Tulkkikeskus Oy2873327-312.12.2017
19.TOIVON KUULO OY2872428-912.12.2017
20.Karkkilan Huolto Oy2872550-512.12.2017
21.Asunto Oy Järvenpään Cooperinkulma2873736-212.12.2017
22.Asunto Oy Järvenpään Myllykoti2873738-912.12.2017
23.Kiinteistö Oy Järvenpään Riffikatu 12872184-612.12.2017
24.Juurikka Catering Oy2873530-812.12.2017
25.Karin Taksi 139 Oy2872546-812.12.2017
26.TCT toiminta Oy2872439-312.12.2017
27.Savon Ykköskustantajat Oy2865447-912.12.2017
28.Nordic Players Store Oy2852568-512.12.2017
29.MeVen Oy2873303-812.12.2017
30.Urakointi Ässät Oy2872367-312.12.2017
31.MIBA Visio Oy2871747-612.12.2017
32.Riim Oy2870803-512.12.2017
33.Herkku H & Taitavuus Oy2862635-512.12.2017
34.Twohearts Oy2874265-512.12.2017
35.Hoojii Holdings Oy2874156-412.12.2017
36.Sponda Mezza Holding B Oy2872790-612.12.2017
37.Sponda Mezza Holding A Oy2872792-212.12.2017
38.Sponda Mezza Holding C Oy2872789-312.12.2017
39.Summala Consulting Oy2872374-512.12.2017
40.Krusty Oy2872249-412.12.2017
41.Terapia Timeout Oy2872196-912.12.2017
42.VINAYAKA OY2871923-612.12.2017
43.Kiinteistö Oy Pohjoinen Rautatiekatu 92871081-312.12.2017
44.ARSENAALI OY2870794-812.12.2017
45.Frilander Sijoitus Oy2870409-312.12.2017
46.cloudkraft oy2869584-412.12.2017
47.BL Capital Oy2869337-112.12.2017
48.Zabster & co Oy2868628-612.12.2017
49.Moduleflow Oy2867234-312.12.2017
50.Inovatech Finland Oy2866872-312.12.2017
51.Janita Autio Oy2860197-512.12.2017
52.Apricot Helsinki Oy2869086-712.12.2017
53.Kotiapu ja Hoivapalvelut Sirkka-Liisa Valkonen Oy2867294-112.12.2017
54.Lanpu Oy2873645-812.12.2017
55.As. Oy Espoon Eestinmalmi 122873482-312.12.2017
56.Day 7 Entertainment Oy2872450-212.12.2017
57.Tisaro Oy2870555-512.12.2017
58.Artisansoft Oy2870900-312.12.2017
59.Nordproject Oy2866034-212.12.2017
60.ANWE Oy2872483-612.12.2017
61.Toiwo Care Oy2867952-911.12.2017
62.GXA Oy2873319-311.12.2017
63.Sophia Rosier Oy2872319-811.12.2017
64.Kiinteistö Oy Tornion Kromihallit 22872454-511.12.2017
65.Kauneushoitola Kasvot Oy2862002-511.12.2017
66.Vauhtikavio Oy2870255-711.12.2017
67.Wire Valmennus Oy2874013-111.12.2017
68.JHReno Oy2870524-811.12.2017
69.Sielun Hemmot Oy2874031-811.12.2017
70.Weasel Software Oy2874018-211.12.2017
71.Urheiluhullu Oy2870965-211.12.2017
72.Asunto Oy Pikkulahden Fiia, Raahe2873369-511.12.2017
73.Performance Center Yyteri Oy2871910-511.12.2017
74.KR-Mandrake Oy2866463-411.12.2017
75.SA-MP OY2871204-211.12.2017
76.Pintakäsittely Menninkäinen Oy2868257-611.12.2017
77.Suvera Oy2872870-611.12.2017
78.Asunto Oy Oulun Kivenheitto2872431-811.12.2017
79.Kiinteistö Oy Takalaanilan Talliosake 32871579-611.12.2017
80.Piha- ja puistosuunnittelustudio Viherkerroin Oy2870824-611.12.2017
81.Nylander Invest Oy2870004-111.12.2017
82.Mustajärven Kattorakenne Oy2873277-211.12.2017
83.JK-NAVITAS OY2867723-211.12.2017
84.Asunto Oy Muuramen Poiju2872696-211.12.2017
85.TK Paikkarit Oy2871867-111.12.2017
86.Ab Con-IG Oy2866761-611.12.2017
87.Keskinäinen Kiinteistö Oy Sammatin Sateenkaari2871178-711.12.2017
88.Vuorenmaa Racing Promotion Oy2862661-111.12.2017
89.UP! - Lappeenrannan Uintipalvelu Oy2873852-511.12.2017
90.BeCool Finland Oy2872425-411.12.2017
91.Veneterävät Oy2873274-811.12.2017
92.Keski-Pohjanmaan Lämpömestarit Oy2872893-311.12.2017
93.Videsten Oy Ab2869269-411.12.2017
94.Jumaltenranta Partners Oy2868923-311.12.2017
95.Ostoskylä Raitti Oy2872227-511.12.2017
96.Valonkadun Päiväkoti Oy2873811-111.12.2017
97.Protomet Oy2868988-211.12.2017
98.Pate-Piiput Oy2872292-911.12.2017
99.Keskijärvix Oy2868484-611.12.2017
100.Kiinteistö Pepe Oy2872549-211.12.2017
Tällä sivustolla esitellyt asiat perustuvat suurelta osin Yritys- ja yhteisötietojärjestelmän tietoihin.